Turite klausimų? 
Mielai atsakysime!
Audra Raudytė
+37061738751
info@kelionesis.lt

PIGIOS KELIONĖS - ROMA

SAVAITGALIS ROMOJE

ROMA vadinama Amžinuoju miestu. Ji vadinama ir kitu vardu - Pasaulio sostine. Tai taip pat septynių kalvų miestas, kuris gyvuoja beveik tris tūkstančius metų.

   

Pasak legendos, ROMA 753 metais prieš Kristų įkūrė dvyniai Romulas ir Remas. Sakoma, kad Romulas buvo pirmasis Romos karalius. Apie tris šimtus metų ROMA buvo Romos karalytės sostinė, vėliau maždaug penkis šimtus metų - Romos Respublikos sostinė, kurią pakeitė Romos imperija.

NAUJIEJI METAI ROMOJE

2014 12 30 - 2015 01 03


Pyramid 2 žv.
Italija, Roma
4nakvynės.
Kaina: nuo 1294 LTL asm. 374,77 EUR (pusryčiai)

Marc'Aurelio (Vaticano) 3 žv.
Italija, Vatikanas
4 nakvynės.
Kaina: nuo 1429 LTL asm. 413,87 EUR (pusryčiai)

Montecarlo 3 žv.  - puikūs svečių atsiliepimai
Italija, Roma
4 nakvynės.
Kaina: nuo 1854 LTL asm. 536,96 EUR (pusryčiai)


Į kainą įskaičiuota:
aviabilietai - Vilnius - Roma - Vilnius
rankinis bagažas 10 kg asm.
4 nakvynės su pusryčiais

Papildomai:
profesionalios gidės lietuvių kalba paslaugos (50 EUR asm. už vienos dienos ekskursiją)
pasitikimas oro uoste ir nuvežimas iki viešbučio

*vietų skaičius už šią kainą - ribotas!
*pagal Jūsų pageidavimą galima kita kelionės data, trukmė, viešbutis.
*lankomi objektai, eiliškumas, ekskursijų trukmė - viskas pagal Jūsų individualius pageidavimus!
*galima rinktis vienos dienos ekskursiją su Jūsų pačių pasirinktais lankytinais objektais!

Ekskursija nr.1
Apžvalginė ekskursija po Romą pėsčiomis pradedame nuo Ispanijos aikštės, kur kasmet vyksta azalijų paroda,  Trevi fontanas – šį ypatingos svarbos fontaną privalo aplankyti kiekvienas Romos turistas, Chigi rūmai, Panteonas arba „visų dievų šventykla“ stebina sumanaus architekto Apolodoro Damaskiečio architektūriniais sugebėjimais.

Campo dei fiori – nuo pat Renesanso laikų šis skveras buvo pats judriausias ir gyviausias. Ir šiandien tai puiki vieta į kurią galima užsukti bet kuriuo dienos metu. Aplankysite Getą, Marčelo teatrą, Tiberino salą. Pakeliui ragaujame ledus vienoje iš seniausių Romos ledainių, atidarytoje XIXa., taip pat užsukame į S.Eustachio kavinę, pasivaišinti skaniausia kava Romoje, kurios paruošimo būdas yra paslaptis.

Ekskursija nr.2

Ekskursija po pasaulio mažiausią valstybę ir katalikybės centrą Vatikaną. Aplankote vieną žymiausių Europoje Vatikano muziejų: XV a. Rafaelio freskomis tapytos popiežiaus Julijaus II apartamentų salės, Pinakoteka (dailės galerija), Mikelandželo ištapyta Siksto koplyčia, kurioje renkamas popiežius.
Aplankote didžiausią ir puošniausią katalikų bažnyčią pasaulyje - Šv. Petro baziliką, kurią puošia gausybė neįkainojamų meno kūrinių, ir aikštę. Gėrėsitės Romos panorama nuo Šv. Petro baziliko kupolo.
Šv. Angelo pilis, Šv. Angelo tiltas, jaukiomis senamiesčio gatvelėmis eisite i Navonos aikštę su Berninio sukurtu „Keturių upių“ fontanu.

Ekskursija nr.3
Koliziejus, dar vadinamas Flavijų amfiteatru, renginių metu galėjęs sutalpinti iki 70 000 žiūrovų. Romėnų forumas, kur kadaise virė kultūrinis, politinis ir dvasinis gyvenimas, stovėjo didingi pastatai, šventyklos, triumfo arkos. Kapitolijaus kalva, ant kurios stovėjo šventykla Jupiteriui, Junonai ir Minervai; Trajano kolona, vaizduojanti imperatoriaus Trajano kovos su Dakija kelią. Aplankysite Venecijos aikštę.   


Mes padarysime viską, kad Jūsų atostogos pranoktų Jūsų lūkesčius!

Laukiame Jūsų pageidavimų el.paštu: info@kelionesis.lt

GERIAUSIAS METAS KELIAUTI: Dėl Viduržemio jūros klimato didžiąją metų dalį ROMOJE malonus oras, nors žiemą kurį laiką gali būti labai šalta, o rugpjūtį - labai karšta. Balandis - birželis, rugsėjis - spalis yra pats geriausias apsilankymui ROMOJE.

KĄ PAMATYTI ROMOJE:

1. KOLIZIEJUS. Didžiulis Koliziejus buvo didžiausias visų laikų Romos imperijos statinys, kurio statybos užtruko visą dešimtmetį. Koliziejus talpino penkiasdešimt tūkstančių žiūrovų, o grumiantis gladiatoriams milžiniškas triukšmas. Čia buvo ir pasilinksminimų, ir egzekucijų, ir netgi parodijuotų jūrų mūšių vieta. 2007 metai Koliziejus buvo įtrauktas į naujųjų septynių pasaulio stebuklų sąrašą kartu su Tadž Mahaliu ir Petros miestu Jordanijoje.

2. PANTEONAS. Išsilaikęs net geriau nei Koliziejus, nors buvo pasttytas maždaug tuo pačiu imperatoriaus Adrianio valdymo laikotarpiu, 125 metais po Kristaus. Daugelio nuomone, Panteonas yra geriausiai išsilaikęs to meto pastatas pasaulyje. Nors Panteono eksterjeras yra pakankamai įspūdingas, tačiau interjeras tiesiog pribloškia. Centrinio kupolo viršūnės aukštis yra 43 metrai, toks pat ir po kupolu esančio ploto diametras. Kupolo centre - atviras 9 metrų diametro ratas. Pro jį patenka dienos šviesa ir pasklinda pastate, kuris priešingu atveju skendėtų prieblandoje. Čia nesimato jokių atramų ar arkų, laikančių kupolą. Jos yra, tačiau paslėptos pastato sienose, taigi atrodo, jog pastato niekas nelaiko.

3. TREVI FONTANAS. Nepraleiskite progos pamatyti vieną garsiausių ROMOS objektų, prie kurių būtinai nusifotografuoja visi turistai.

4. ISPANIJOS AIKŠTĖ. Stabtelėkite pasigrožėti gėlėse skendinčia nuostabiąją Ispanijos aikšte.

5. VATIKANAS. Apsilankymas Amžinajame mieste nebus tikras, jei nepabuvosite ŠventajamE mieste Vatikane - mažiausioje nepriklausomoje valstybėje.

Vardas:
El. paštas:
Telefonas:
Jūsų užklausimas:
 
 
 
Užsisakykite naujienas el. paštu