APIE MUS - Atsiliepimai apie Kelionešį

Vaida: Labai noriu padėkoti Deimenai, už tai, kad suorganizavo poilsį Maltoje šią vasarą. Malonus bendravimas, išsami informacija, galimybė pasiteirauti bet kokiu klausimu, į kurį iš karto gaunamas atsakymas. Tikrai kitą kartą rinksimės Jūsų paslaugas ;) Tikrai rekomenduoju šią kelionių agentūrą.

Alfredas: Labai ačiū gerb.Deimenai už šiltą bendravimą ir suteiktą pagalbą ruošiantis kelionei į Ispaniją.

Evaldas: Labai ačiū Deimenai už pagalbą ir kantrybę ieškant kelionės. Tikrai labai padėjo. Kitą kart ieškant kelionės kreipsiuos tik į Deimena. Sėkmės!!!

Zita Purickienė: Noriu padėkoti abiems Kelionešio mergaitėms, Audrai ir Deimenai, už nuoširdumą, gerą aptarnavimą, ir pagalbą ieškant, o po to operatyviai ruošiant dokumentus poilsinei kelionei į Šarm El Šeichą per Varšuvą. Mane nustebino jų rūpinimasis savo klientai ne tik prieš, bet ir po jos. Malonu gauti sugrįžimo proga pasveikinimą. Ačiū Jums mielosios!

Andrius: Norite gero ir patikimo pasirinkimo renkantis kelionę - rinkitės UAB Kelionešį, operatyvumas, aiškumas, išsamumas, poreikių įgyvendinimas garantuotas 100% :) Šauniosios vadybininkės padėjo išsirintki geriausią kelionę pagal mano norimus lūkesčius :) Andrius

Anzelika Cejauskiene: Labai noriu padekoti Audrai Raudytei uz puikiai suorganizuota kelione i Sarm El Seich. Patariant visias klausimais, Audra nuosirdziai mums padejo. Kelione pavyko labai puikiai. Visada ateity,Audra, kreipsiuos i Jus. Dar karta dekoju uz Jusu apslauguma, nuosirduma ir profesionaluma. Anzelika

Valentina Melnickienė: Perskaičiau atsiliepimus apie kelionių agentūrą Kelionešis ir jos vadovę Audrą Raudytę ir net susigraudinau. Viskas, ką keliautojai rašo apie šios agentūros vadovę, yra gryna tiesa. Keliauju jau apie 30 metų , bet pirmą kartą susidūriau su tokiu agentūros vadovės dėmesingu, pagarba klientui ir profesionalumu. Balandžio mėn. keliavome su kolege po Maroką. Prieš išvykstant ilgai ieškojau kelionės prieinama kaina, domėdamasi internete ir skambindama į įvairias agentūras. Man buvo pasiūlyta kelionė į Maroką už 1800-2000 lt. Visiškai atsitiktinai pamačiau besišypsančios Audros nuotrauką Kelionešio svetainėje ir pasiteiravau, ar ji neturi dar pigesnių pasiūlymų į Maroką ir mano nustebimui iš karto gavau atsakymą su mane džiuginančia žinia. Man buvo pasiūlyta kelionė už 1289 lt. Buvome labai patenkintos p. Audros parinktu viešbučiu, jos suteikta papildoma informacija, operatyvumu, be galo maloniu bendravimu ir rūpestingumu. Likome sužavėtos kelione, o kadangi dirbame mokytojomis, tai patirtais įspūdžiais pasidalinome ir su savo mokiniais ir rekomendavome jų tėveliams ir jiems patiems keliauti su šia agentūra. Labai norėčiau dar prieš išeinant į pensiją nuvykti į Dubajų ir tai ketinu padaryti su p. Audros pagalba. Taigi, mano patarimas būtų - keliaukite po pasaulį su Kelionešiu ir jos vadove p. Audra Raudyte. Sėkmės!

Alvyda A.: Esu keliaujanti (ir ne tik) bei vertinanti kelionių organizavimo kokybę. Iki šiol visos mano kelionės buvo susietos su “Novaturo” agentūromis , esančiomis Vilniaus mieste. Grįžus iš vienos, ar kitos kelionės, turėdavau ir gražių pastebėjimų, ir ne visai gražių. Atrodo, taip ir turėtų būti, juk vertinant, daugumoje bus ir pliusų, ir minusų, todėl ir atsiliepimų rašyti nekildavo noras. Belaukiant šių metų atostogų, užsukome į Vilniaus senamiestyje, Trąkų gatvėje, ką tik įsikūrusią “Kelionešio” agentūrą. Nedidelė, senamiesčio dvasia alsuojanti ir tikrai į keliones ,,nešanti” agentūra, bet svarbiausia netgi ne tai. Svarbiausia, jog joje atradome tai, kas šiandiena jau yra nedažna – pagarba atėjusiam žmogui ir didelė atsakomybė prieš jį, bei ,žinoma, šiltas bendravimas. Atrodo, Audra žino, kokios kelionės reikia atėjusiam ir veda link jos, o įsigijusį kelialapį savo dėmesiu lydi nuo pat išvykimo į kelionę iki grįžimo iš jos. Taigi saugu. Tiesiog saugu. Su tuo keliaujant susidūrėme pirmą kartą. Tai puiku ir žinoma - labai svarbu. Keletas atsiliepimų apie pačią poilsinę kelionę Ispanijoje, Kosta Bravos regione, Lloret de Mar kurortiniame miestelyje. Tai nuostabi poilsinė kelionė, nuostabiame kurorte. Čia viskas fantastiška: puiki Viduržiemio pajūrio gamta, vidine šiluma spinduliuojantys žmonės, puikus maistas. Gyvenome višbutyje “Marsol”. Tai puikus, prie pat jūros įsikūręs viešbutis, į kurį labai norisi vėl grįžti ir mes tikimės, jog metai mums bus palankūs ir kitais metais mes vėl ten, ir tik ten, sugrįšime. Dar apie patį Lloret de Marą: tai ne tik nuostabus kurortinis miestelis, teikiantis malonų poilsį ir aktyvaus, ir pasyvaus poilsio mėgėjams. Tai kurortas, turintis savo magišką senamiestį ir esantis geroje geografinėje padėtyje. Iš jo lengvai pasiekiama Barselona, Žirona ir kiti Ispanijos, netgi Prancūzijos miestai ir miesteliai. Ačiū “Kelionešiui”. Ačiū Audrai. Mes norime keliauti su Jumis, nes tai puiku. Sėkmės Jums!

Greta Bandzevičiūtė: Keliauti pradėjome jau gana seniai. Per šiuos metus teko bendrauti su daug kelionių organiztatorių, bet nė vienas savo dėmesingumu, atsakomybe, pagarba, nuoširdžiais patarimais neprilygo Audrai. Ji – iš tiesų labai miela ir komunikabili, dėmesinga bei atsakinga, visuomet parenka geriausius variantus, pas ją malonu ir smagu užsukti tiek prieš kelionę, tiek po jos. Audra patikima kelionių žinovė, savo srities profesionalė, kuria galima 100% pasikliauti. Juk keliaujant svarbus saugumo ir užtikrintumo jausmas, o būtent tai (ir dar daugiau) gavome „Kelionešyje“. Visas ateityje planuojamas keliones siejame tik su „Kelionešiu “ ir Audra Raudyte. Kuo didžiausios sėkmės! Ačiū už nuostabias keliones, šiltą bei malonų bendravimą bei pagalbą!

Petras Gurskas: Esame jau pastovūs mielos, kompetentingos Audros Raudytės klientai. Ne kartą naudojomės ir tikiuos naudosimės jos kelionių bei bilietų parinkimu bei patarimais. Žavi nuoširdus bendravimas, kantrus dėmesys ir mandagus atsakymas į kiekvieną dominantį klausimą. Pamename, kaip pirmą kartą ieškant poilsinės kelionės, likome sužavėti ne tik jos parinktu puikiu pasiūlymu, dovanomis bet ir parodytu išskirtiniu dėmesiu ne tik kelionės metu, bet ir po jos. Supratome, kad planuojant keliones neverta gaišti brangaus laiko veltui, kai yra tokie savo srities profesionalai... Taip pat visuomet sulaukiu padėkos iš draugų ir pažįstamų už pasiūlymą visais kelionės klausimais kreiptis į Audrą Raudytę.

Daiva Prieskienienė: Nepamiršiu, kaip šiltai ir kantriai Audrutė mūsų šeimą globojo prieš kelionę į Turkiją praėjusiais metais, kai laiku išskristi sutrukdė išsiveržusio ugnikalnio dulkių debesis! Belieka tik įsivaizduoti, kokiu nuotaikų ir nuomonių jai teko išklausyti, siūlant kelionę atidėti porai dienų ir derinti iš naujo viešbučių tipą bei rezervaciją!!! Mūsų žmonės nekantrūs, suirzę, o palietus taip laukiamų atostogų atidėjimo klausimą – gali prikalbėti visokių negražių žodžių, o kad kalti ne kelionių organizatoriai, visi tai supranta! Nuo to laiko aš savo atostogas atiduodu į patikimas rankas – savo Audrutei Raudytei! Ačiū jai!!! Sėkmės!

Jurgita Vilūnienė: Patariant ir pagelbėjant Audrai jau keliaujam daugiau kaip 5 metai. Ji ne tik gera kelionių žinovė, bet ir puiki vadybininkė -nuosekli, kantri, pakanti įvariems klientams.Ji atranda geriausius sprendimus ir pasiūlymus net patiems pretenzingiausiems klientams...

Daiva Viliamienė: Savo kelionių patarėja ne vienerius metus esu pasirinkusi Audrą Raudytę ir dar neteko nusivilti. Tai paslaugi, mandagi patarėja visuose kelionių etapuose;ar reikia avia bilietų, ar poilsinės kelionės , ar pažintinės kelionės. Visada patars, pasiūlys geriausią kelionės variantą. Tai žmogus, kuris atsakingai žiūri į savo darbą.

VVDK administracija: UAB “Kelionešis“ buvo pasirinktas iš daugelio įmonių, kaip pagrindinis grupinės verslo kelionės organizatorius. Bendraudami įsitikinome, kad UAB “Kelionešis” yra profesionalus ir patikimas paslaugos teikėjas, kuris tiksliai laikėsi savo sutartinių įsipareigojimų, suteikė aukštos kokybės konferencinio turizmo paslaugas, todėl neabejodami rekomenduojame UAB “Kelionešis” naujiems užsakovams kaip atsakingą, darbštų, kvalifikuotą atstovą, puikiai sugebenatį išspręsti ir randantis išeitį net iš sudėtingiausių situacijų.


Vardas:
El. paštas:
Pasidalinkite savo įspūdžiais. Palikite komentarą/atsiliepimą:
 
Užsisakykite naujienas el. paštu
 
Turite klausimų? 
Mielai atsakysime!
Audra Raudytė
+37061738751
info@kelionesis.lt