KELIONĖS Į DUBAJŲ

KELIONĖS Į DUBAJŲ... Pasinaudokite šia puikia galimybe pamatyti prabangos ir kontrastų šalį  mums patariant ir rekomenduojat.

Galime pasidžiaugti kartu su visa Kelionešio komanda, kad Dubajų pažįstame gerai ir labai norime Jums jį parodyti, parekomenduoti lankytinas vietas bei padėti  išsirinkti viešbučius pagal Jūsų poreikius.


O gal kai kurie iš Jūsų pasiskaitys mūsų išsakytus pasakojimus, kuomet dirbome 7* Burj Al Arab viešbutyje ir pageidaus užsisakyti kambarį šiame viešbutyje. Pats paprasčiausias kambarys yra tik 170 kv.m. Apie Burj Al Arab viešbutį >


 
Jungtiniai Arabų Emiratai tai be galo kontrastinga šalis. Labiausiai norėtųsi išskirti Dubajaus emyratą.Tai modernus miestas, kuris persipina su dykumų grožiu ir išskirtinumu. Architektūra be galo neįtikėtina ir keičiasi galima sakyti kiekvieną dieną. Lankomiausi objektai Dubajuje tai  "Emirates Towers" ir "Burj Al Arab" viešbutis, Burj Khalifo bokštas, Dubai Marina, Jumeirah beach residence paplūdimys, Dubai Mall centras, didžiausias pasaulyje, bei Palmės sala.  Ir žinoma, šią minutę gal kas atsirado naujo, ko ir mes dar nespėjome sužinoti ir pamatyti.

Ekskursijos Dubajuje>

3* rekomenduojami viešbučiai Dubajuje>
4* rekomenduojami viešbučiai Dubajuje>
5* rekomenduojami viešbučiai Dubajuje>

Laukiame Jūsų pageidavimų el. paštu: info@kelionesis.lt


 
Užsisakykite naujienas el. paštu
 
Turite klausimų? 
Mielai atsakysime!
Audra Raudytė
+37061738751
info@kelionesis.lt