KELIONĖS Į DUBAJŲ - Ekskursijos

Ekskursijos Dubajuje

 
   
 

Apžvalginė ekskursija po Dubajų

Ekskursija pradedama prie Dubajaus įlankos, turėjusios lemiamos įtakos miesto plėtrai. Vėliau susipažinsite su Bastakija, vienu iš nedaugelio išlikusių autentiškų istorinių miesto rajonų. Medine valtimi persikelsite į kitą miesto dalį – Deirą, čia pereisite per Prieskonių ir Aukso turgus. Toliau autobusu važiuosite į moderniąją miesto dalį. Sustosite menų ir prekybos centre bei muziejuje Saga. Vėliau važiuosite į paplūdimį trumpai pasifotografuoti garsiojo burių formos viešbučio – Burj Al Arab – fone. Po to judėsite dirbtinės palmės formos salos – Džiumeiros Palmės link, pamatysite Madinat Džiumeira poilsinį kompleksą, trumpam sustosite prie viešbučio Atlantis. Ekskursija baigsis moderniojo Dubajaus centre: pasigrožėsite įstabiai aukštais „šokančiais“ fontanais, esančiais vieno didžiausių pasaulyje prekybos centrų – Dubai Mall teritorijoje, su vaizdu į aukščiausią pasaulio pastatą – Burdž Chalifą (Burj Khalifa).
Pasiimti: kremą nuo saulės, galvos apdangalą, fotoaparatą, patogią avalynę, pinigų smulkioms išlaidoms.

Apžvalginė ekskursija po Šardžą ir Adžmaną

Šios ekskursijos metu aplankysite du emyratus, kuriuose galėsite pajusti Artimųjų Rytų atmosferą. Šardža – 1998 metais UNESCO pripažinta arabiškojo pasaulio kultūros centru. Nuvyksite į Adžmano muziejų, pastatytą Senajame forte, kuris seniau buvo pirmoji gynybinė linija, o vėliau tapo Jungtinių Arabų Emyratų politine tvirtove. Taip pat pasigrožėsite didžiausia Šardžoje karaliaus Faisalo mečete, kuri buvo pastatyta Saudo Arabijos karaliaus garbei.
Pasiimti: kremą nuo saulės, galvos apdangalą, fotoaparatą, patogią avalynę, pinigų smulkioms išlaidoms.
Tipas, trukmė: pažintinė, pusė dienos.

Apžvalginė ekskursija po Abu Dhabį

Abu Dabis – šiuolaikinė ir įstabi arabiškojo pasaulio sostinė, kurioje puikiai dera senasis šalies palikimas bei islamiškosios tradicijos. Egzotiški vaizdai, šiuolaikinė architektūra – visa tai Jums paliks neišdildomą įspūdį. Aplankysite garsiąją šeicho Zaido mečetę, vieną didžiausių ir prabangiausių pasaulyje. Taip pat apsilankysite Jaso saloje (Yas Island), iš čia matysis puiki miesto panorama. Grįždami aplankysite populiarųjį pramogų centrą Ferrari World, galėsite įvertinti jo dydį ir galimybes.
Pasiimti:kremą nuo saulės, galvos apdangalą, fotoaparatą, patogią avalynę, pinigų smulkioms išlaidoms.
Tipas, trukmė: pažintinė, visa diena.

Musandamo kruizas

Kelias per dykumą, vaizdams besikeičiant į gražių Chadžaro ir Dibos kalnagūbrių keteras, atves Jus į aksominę Fudžeiros pakrantę, čia pasivaišinsite pietumis ir pasimėgausite poilsiu paplūdimyje. Pakeliui bus galimybė apsilankyti turguje ir tapti laimingais šilkinio persiško kilimo savininkais. Tai nepamirštama išvyka, dvelkianti plataus Indijos vandenyno gaiva, persmelkta Šiaurės Omano kalnų didybe, nuspalvinta laukinių smėlio paplūdimių ir ramių lagūnų, kurių itin gausu Šiaurės Rytų Arabijos pusiasalio pakrantėje. Išvykos kulminacija – plačiųjų Indijos vandenyno vandenų skrodimas arabišku mediniu laivu.
Pasiimti: kremą nuo saulės, galvos apdangalą, fotoaparatą, patogią avalynę, pinigų smulkioms išlaidoms.
Tipas, trukmė:pažintinė, visa diena.

Džipų safaris

Įspūdinga ekskursija, labai rekomenduojame.Geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti! Džipais keliausite smėlėtomis kopomis! Jums taip pat bus suteikta galimybė trumpai pakeliauti dykumų laivais – kupranugariais. Viešėsite dykumos stovykloje, kur galėsite nusifotografuoti persirengę vietinių rūbais. Vietinės moterys visas norinčias papuoš rytietiškais ornamentais, kuriuos išrašys chna dažais. Po vakarienės galėsite ne tik pasigrožėti ugningais rytietiškais šokiais, bet juose ir sudalyvauti.
Pasiimti: kremą nuo saulės, galvos apdangalą, fotoaparatą, patogią avalynę, šiltesnių rūbų, pinigų smulkioms išlaidoms.
Tipas, trukmė: pramoginė-pažintinė, pusė dienos.

Iškyla arabiškuoju autentišku laivu senajame Dubajuje Deiroje arba naujajame Dubai Marinoje

Pats geriausias būdas pažinti senajį arba naująjį Dubajų (pasirinktinai) – arabišku laivu Dhow vakare pasinerti į romantišką kruizą. Šio laivo išorė nepakito nuo jūreivio Sinbado laikų. Iškyla laivu Dhow – tarsi kelionė į tolimą praeitį. Plaukdami Dubajaus Marinos arba Deiros įlanka galėsite paskanauti arabiškų patiekalų, pasiklausyti ramios muzikos, pabendrauti su kitais turistais ir pasigrožėti užburiančiu Dubajaus spindesiu.
Pasiimti: fotoaparatą, patogią avalynę, pinigų smulkioms išlaidoms.
Tipas, trukmė:pramoginė-pažintinė, pusė dienos.

Vandens pramogų parkas "Aquaventure"

Įspūdingas vandens atrakcionų parkas Atlantis viešbutyje, kuris yra garsiojoje Dubajaus palmėje. Puikiai tinka visai šeimai. Neišdildomi įspūdžiai ir puiki nuotaika besimėgaujant jaudinančiomis vandens atrakcijomis.
Pasiimti: maudymosį kostiumą, fotoaparatą, patogią avalynę, pinigų smulkioms išlaidoms.
Tipas, trukmė: pramoginė, visa diena.
 
Užsisakykite naujienas el. paštu