Turite klausimų? 
Mielai atsakysime!
Audra Raudytė
+37061738751
info@kelionesis.lt

NOVATURAS - SAVAITĖS PASIŪLYMAI - Ekskursijos
 
Ekskursijos

Įprasta, jog ruošdamiesi atostogoms pirmiausiai svajojame apie poilsį nuo darbų ir pabėgimą nuo kasdienybės. Atrodytų, jog nieko daugiau ir nereikia – tik galimybės mėgautis saule ir žydra jūra. Tačiau nepamirškite, jog nukeliavę šimtus ar tūkstančius kilometrų iki savo išsvajotų atostogų vietos, turite puikią galimybę susipažinti su svečia kultūra, atrasti unikalų šalies istorinį palikimą ar išbandyti tokias pramogas, kurių Lietuvoje net nėra. Nepraleiskite šios progos!
Naujiems atradimams puikiai pasitarnaus profesionaliai suorganizuotos ir iki smulkmenų apgalvotos ekskursijos. Ilgalaikė „Novaturo“ atstovų bei partnerių užsienyje patirtis užtikrina, jog ekskursijos bus ne tik be neplanuotų nemalonių netikėtumų, bet ir saugios bei įdomios, padedančios įsigilinti ir suprasti svečios šalies papročius, istoriją bei kultūrą. Dauguma ekskursijų organizuojamos gimtąja lietuvių kalba, todėl jos bus įdomios ir jauniausiems keliautojams.
 

Išankstinis ekskursijų užsakymas.
Galimybė užsisakyti populiariausias ekskursijas iš anksto.

Kodėl verta užsisakyti?

Patogu, nes galima susiplanuoti savo atostogas (laiką, turinį bei išlaidas) iš anksto.
Naudinga, nes užsisakius bent vieną ekskursiją iš anksto suteikiamos įvairios nuolaidos papildomoms ekskursijoms užsisakant vietoje.
Užtikrinta, nes taip galite buti ramūs, kad užsitikrinote vietą autobuse.
Ekskursijų, kurias galite užsisakyti iš anksto teiraukitės pas mus
>>>

Ekskursijų sąrašas
 


Vardas:
El. paštas:
Telefonas:
Jūsų užklausimas:
 
 
 
Užsisakykite naujienas el. paštu